Luchtwedstrijd Gouden kogeltje bij Postschutters ‘63

13 februari zijn we met een groepje jeugd schutters en begeleiding naar Rotterdam geweest voor het gouden kogeltje. Na inschrijven onder het genot van een drankje hoefden we niet lang te wachten tot we de baan op konden. De wedstrijd verliep goed, ondanks dat sommige jeugdleden vonden dat ze beter konden presteren. Na een tijdje gewacht te hebben op de uitslag, natuurlijk met een broodje bal en wat te drinken, kregen we de uitslag. Tot onze verrassing kregen we ook nog bezoek van onze voorzitter, deze was in de buurt en kwam ons aanmoedigen.
Al met al kunnen we terug kijken op een goede wedstrijd.

Helaas wist niemand van onze vereniging het gouden kogeltje te bemachtigen, maar doordat er toch goed geschoten is gaat Sv. O.K.K. naar huis met 2 x een eerste plaats en één derde plaats bij de jeugd.

Ook zijn een aantal senioren naar deze wedstrijd geweest waarbij er 1 x een eerste plaats en 1 x een derde plaats behaald is.

Geschreven door één van onze jeugdleden.