Groot onderhoud in volle gang

De klussendienst bij Sv. O.K.K. is weer van start gegaan.

Het is alweer een aantal dagen na de kerst en op de vereniging van Sv. O.K.K. wordt hard geklust. Een deel van de verlichting in onze accommodatie was al vervangen, maar nu wordt ook het laatste deel op de banen en in de kantine van nieuwe lampen voorzien. Geen geklaag meer dus over slecht licht op onze banen, de doelen zijn haarscherp verlicht vanaf het nieuwe jaar.
Ook hebben de achterwanden weer een mooi wit kleurtje gekregen, bijna zonde om weer op de gaan schieten.
Ook in de kantine wordt veel gedaan. Zo wordt de keuken even flink onder handen genomen en worden de tafels voorzien van een opfrisbeurt.

Er is de afgelopen dagen al veel gedaan, toch is er nog genoeg te doen in de komende dagen. Mocht u nog tijd en zin hebben, een paar extra handen kan nooit kwaad!